Шукаю допомогу

  • Сторінка з 7

Національна дошка оголошень NDO приймає у цьому розділі інформацію щодо пошуку допомоги та підтримки українцям, які постраждали від війни чи хвороб, та які знайшли у собі сили звернутися за допомогою і довіритися іншим людям.

Увага! Всі оголошення на сайті уважно модеруються та перевіряються оригінальні документи людини, яка вирішила повідомити про допомогу через нашу онлайн-дошку.

До кого звертатися у скрутній ситуації

У скрутній ситуації важливо знати, до кого звертатися по допомогу. І це може бути не лише наша дошка оголошень. Залежно від характеру та складності проблеми, ви можете звернутися до різних фахівців чи організацій в Україні.

Наприклад:

  • якщо ви зіткнулися з порушенням ваших прав чи інтересів, можна звернутися до правозахисної організації, адвоката чи суду;
  • якщо ви відчуваєте психологічні труднощі, стрес або депресію, радимо звернутися до психолога, психотерапевта або психіатра за місцем проживання;
  • якщо ви потребуєте матеріальної підтримки, ви можете звернутися до соціальної служби, благодійного фонду або церкви;
  • якщо ви постраждали від обстрілів, насильства, злочину або аварії, треба звернутися у МНС, поліцію, швидку допомогу.

У будь-якому випадку, не соромтеся просити допомоги і не залишайтеся віч-на-віч зі своєю проблемою. Пам’ятайте, що завжди є люди, які готові надати допомогу та підтримку. Радимо записати у телефон номери екстрених служб і благодійних фондів.

Знайдіть місто або виберіть популярне зі списку