Вантажівки та спеціальні транспортні засоби

 • Сторінка з 9

Національна дошка оголошень NDO – це український онлайн автомайданчик з купівлі, продажу та оренди нових і вживаних вантажних автомобілів, спеціальних транспортних засобів, спецтехніки та обладнання для кріплення вантажів, причепів тощо.

Для пошуку техніки, яка цікавить, будь ласка, скористайтесь фільтрами, вибравши відповідні категорії та підкатегорії, ціновий діапазон, нова чи б/в техніка, місцезнаходження транспорту та інші параметри. Кожен бажаючий купити, продати чи взяти в оренду транспортний засіб може розмістити своє оголошення на нашій дошці NDO. Ми не беремо участі в угодах між продавцем і покупцем, не беремо жодної винагороди з угоди щодо продажу-купівлі вантажної та іншої техніки.

Продаж спеціальних транспортних засобів в Україні

Спецтехніка – це спеціальні автомобілі, транспортні засоби та обладнання, яке використовується для виконання конкретних завдань, які не можуть бути виконані звичайними машинами чи інструментами.

У різних галузях промисловості та бізнесу використовується різна техніка:

 1. Будівельна – для будівництва будівель, споруд і доріг. Дорожні машини: екскаватори, бульдозери, навантажувачі, крани, бетономішалки тощо.
 2. Сільськогосподарська – використовується у сільському господарстві для обробки ґрунту, посіву та збирання врожаю. До сільськогосподарських машин належать трактори, комбайни, плуги, сівалки тощо.
 3. Гірничодобувна – використовується для видобутку корисних копалин з надр землі: екскаватори, навантажувачі, бурові установки та інше обладнання.
 4. Вантажна – необхідна для логістики комерційних вантажів (фургони, тентовані автомобілі, платформи, рефрижератори, самоскиди, лісовози, цистерни тощо).

Переваги покупки/продажу спеціальної автотехніки на сайті NDO

 • завжди актуальний каталог спеціальних транспортних засобів;
 • швидка реєстрація для отримання додаткових можливостей;
 • різні варіанти розміщення оголошення;
 • зручна навігація сайтом і фільтри пошуку;
 • надійна технічна підтримка.

Є питання щодо розміщення оголошення? Зв’яжіться з нашим консультантом зручним способом.

Продаж транспорту і комплектуючих в Україні на NDO

Національна дошка оголошень NDO пропонує можливість для відвідувачів купити чи продати транспорт і комплектуючі з перших рук. На сайті розміщуються актуальні оголошення від власників транспорту зі всієї території України.

Який транспорт продається на NDO

На сайті ви можете купити/продати:

 • вантажний транспорт (вантажівки, автобуси, спецтехніку тощо);
 • легковий транспорт (авто різних класів і типів кузова, мотоцикли, скутери, мопеди);
 • комунальний та інші транспортні засоби (снігоприбиральні машини, човни тощо).

Також на NDO можна купити чи продати автозапчастини для вантажного та легкового транспорту:

 • двигуни та комплектуючі до них (поршні, шестерні, клапани, блоки циліндрів);
 • трансмісія (зчеплення, півосі, диференціал тощо);
 • деталі ходової частини (рама, передній і задній міст, підвіска, колеса);
 • кузовні деталі та інше.

Як розмістити оголошення з продажу транспорту на NDO

Для розміщення оголошення потрібно вказати марку, модель, рік випуску, пробіг, колір, стан та ціну ТЗ. Також потрібно прикріпити фотографії та контактну інформацію для зв’язку з потенційними покупцями чи продавцями.

Дошка оголошень дозволяє порівняти різні пропозиції та вибрати найбільш підхідний варіант для покупця. Після вибору ТЗ залишилось домовитись з продавцем про час та місце огляду машини, а також оформити всі необхідні документи та сплатити податки.

Дошка оголошень NDO – це зручний інструмент для купівлі та продажу автотранспорту, але вимагає уважності та відповідальності від всіх сторін угоди.

Знайдіть місто або виберіть популярне зі списку